SZR-MY4-N1-DC24V
Partnumber:
SZR-MY4-N1-DC24V
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 3A 4PDT(21.5x28x36)mm Socket