T16M35T600B
Partnumber:
T16M35T600B
Manufacturer:
Diodes Incorporated/LINEAR/LITEON
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC 600V 150A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB