T1M5F-600A
Partnumber:
T1M5F-600A
Manufacturer:
Lite-On Semiconductor Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
TRIAC, 600V V(DRM), 1A I(T)RMS, TO-226AA, LEAD FREE, PLASTIC, TO-92, 3 PIN