T2535-600G
Partnumber:
T2535-600G
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
657 in stock
SKU:
T2535-600G
Package
TRIAC Diode 600V 25A(RMS) 260A 3-Pin(2+Tab) D2PAK Tube