Partnumber: T2550H-600T
Manufacturer: STMicroelectronics
products.category: Diode Dynamics
Availability: 640 in stock
SKU: T2550H-600T
decrease increase
Package TRIAC 600V 260A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB