T280N65TOF
Partnumber:
T280N65TOF
Manufacturer:
INFINEON
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
SCR MODULE 6500V 440A DO200AB SCR Module 6.5 kV 440 A Single Clamp On TO-200AB