T323C475K035AS
Partnumber:
T323C475K035AS
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 35V 10% (4.57 X 8.76mm) Axial 3 Ohm 125°C Bulk