T330D336K035AS
Partnumber:
T330D336K035AS
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 33uF 35V 10% (15.24 X 4.95 X 9.53mm) Radial 5.08mm Bulk