T340E107K020AS
Partnumber:
T340E107K020AS
Manufacturer:
KEMET
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 20V 10% (12.3 X 12.3 X 10.5mm) Radial 10mm Bulk - Bulk