T356E106K025AT7301
Partnumber:
T356E106K025AT7301
Manufacturer:
KEMET
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 25V 10% (5.5 X 10.2mm) Radial 5.08mm 125°C T/R