T356G106K035AS
Partnumber:
T356G106K035AS
Manufacturer:
KEMET
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 35V 10% (6.3 X 11.4mm) Radial 5.08mm 125°C Bulk