T356H226K025AS
Partnumber:
T356H226K025AS
Manufacturer:
KEMET
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 22uF 25V 10% (7.6 X 11.9mm) Radial 5.08mm 125°C Bulk