T363B106K025AS
Partnumber:
T363B106K025AS
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 25V 10% (6.35 X 11.43mm) Radial 6.35mm 125°C Bulk