T363D107K020AS
Partnumber:
T363D107K020AS
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 20V 10% (10.16 X 18.8mm) Radial 6.35mm 125°C Bulk