T370E685M035AS
Partnumber:
T370E685M035AS
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 6.8uF 35V 20% (5.84 X 3.3 X 7.87mm) Radial 5.08mm 125°C Bulk