T370F106K035AS
Partnumber:
T370F106K035AS
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 35V 10% (9.53 X 3.81 X 12.07mm) Radial 7.62mm 2 Ohm 125°C Bulk