T405Q-600H
Partnumber:
T405Q-600H
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC Diode 600V 4A(RMS) 38A 3-Pin(3+Tab) IPAK Tube