T410-800B
Partnumber:
T410-800B
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
885 in stock
SKU:
T410-800B
Package
TRIAC SENS GATE 800V 4A DPAK