T410-800T
Partnumber:
T410-800T
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1606 in stock
SKU:
T410-800T
Package
THYRISTOR TRIAC 800V 31A 3-PIN(3+TAB) TO-220AB TUBE - RAIL/TUBE