T491A104K035AT
Partnumber:
T491A104K035AT
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
1264 in stock
SKU:
T491A104K035AT
Package
Cap Tant Solid 0.1uF 35V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 20 Ohm 125°C Automotive T/R