T491A105K016AT
Partnumber:
T491A105K016AT
Availability:
1288 in stock
SKU:
T491A105K016AT
Package
Cap Tant Solid 1uF 16V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 10 Ohm 125°C Automotive T/R