T491A334K025AT
Partnumber:
T491A334K025AT
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 0.33uF 25V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 15 Ohm 125°C Automotive T/R