T491A475K006AT
Partnumber:
T491A475K006AT
Manufacturer:
KEMET
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 6.3V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 5.5 Ohm 125°C Automotive T/R