T491A685K010AT
Partnumber:
T491A685K010AT
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 6.8uF 10V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) SMD 3216-18 4 Ohm 125C Automotive T/R