T491B106K020AT
Partnumber:
T491B106K020AT
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
1285000 in stock
SKU:
T491B106K020AT
Package
Cap Tant Solid 10uF 20V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 125°C T/R