T491B106M025AT
Partnumber:
T491B106M025AT
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 25V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 125°C Automotive T/R