T491B107K006AT
Partnumber:
T491B107K006AT
products.category:
C/R/E
Availability:
1003000 in stock
SKU:
T491B107K006AT
Package
Cap Tant Solid 100uF 6.3V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 125°C Automotive T/R