T491B227M004AT
Partnumber:
T491B227M004AT
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 220uF 4V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.5 Ohm 125°C Automotive T/R