T491C106K020AT
Partnumber:
T491C106K020AT
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 20V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.6 Ohm 125°C T/R