Partnumber: T491C106K025AT
Manufacturer: KEMET Corporation
products.category: C/R/E
Availability: 1441 in stock
SKU: T491C106K025AT
decrease increase
Package Cap Tant Solid 10uF 25V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.5 Ohm 125°C T/R