T491C106K035AT
Partnumber:
T491C106K035AT
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2413, CHIP