T491C107K010AT
Partnumber:
T491C107K010AT
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 10V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1 Ohm 125°C T/R