T491C107K016AT
Partnumber:
T491C107K016AT
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 16V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1 Ohm 125°C T/R