T491C156K035AT
Partnumber:
T491C156K035AT
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 15uF 35V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1 Ohm 125°C Automotive T/R