T491C475K050AT
Partnumber:
T491C475K050AT
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 50V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.4 Ohm 125°C T/R