T491C686M010AT
Partnumber:
T491C686M010AT
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 68uF 10V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.2 Ohm 125°C Automotive T/R