T491D106K035AS
Partnumber:
T491D106K035AS
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2917, CHIP