T491D106K035AT
Partnumber:
T491D106K035AT
products.category:
MODULES
Availability:
891 in stock
SKU:
T491D106K035AT
Package
Cap Tant Solid 10uF 35V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 1 Ohm 125°C Automotive T/R