T491D107K016AG
Partnumber:
T491D107K016AG
Manufacturer:
KEMET
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 2917 10% ESR=700mOhms