T491D157M010ZT
Partnumber:
T491D157M010ZT
Manufacturer:
KEMET
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 150uF 10V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.7 Ohm 125°C T/R