T491D226K025AH
Partnumber:
T491D226K025AH
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 22uF 25V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.8 Ohm 125°C Automotive T/R