T491D476K016AT
Partnumber:
T491D476K016AT
Manufacturer:
KEMET
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 16V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.8 Ohm 125°C T/R