T491D477M006AT
Partnumber:
T491D477M006AT
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 470uF 6.3V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.4 Ohm 125°C T/R