T491D685K035AH
Partnumber:
T491D685K035AH
Manufacturer:
KEMET
Availability:
100000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Surface Mount, 2917, CHIP