T491S685K010AT
Partnumber:
T491S685K010AT
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 6.8uF 10V S CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.1mm) Inward L SMD 3216-12 15 Ohm 125°C T/R