T491U156M010AT
Partnumber:
T491U156M010AT
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 15uF 10V U CASE 20% (6 X 3.2 X 1.4mm) Inward L SMD 6032-15 1.8 Ohm 125°C T/R