T491X106K050AT
Partnumber:
T491X106K050AT
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 50V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.7 Ohm 125°C T/R