T491X107K025AT
Partnumber:
T491X107K025AT
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 25V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.3 Ohm 125°C Automotive T/R