T491X107M025AT
Partnumber:
T491X107M025AT
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 25V X CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.3 Ohm 125°C T/R