T491X476K035AT
Partnumber:
T491X476K035AT
products.category:
IC CHIPS
Availability:
516 in stock
SKU:
T491X476K035AT
Package
Cap Tant Solid 47uF 35V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.6 Ohm 125°C T/R